Opinie

Serdecznie dziękuję za podzielenie się uwagami. Będą one cenne  i wykorzystam je w kierunkowości tematycznej i konstruktywnej dyskusji. Serdecznie dziękuję:-)

4 Responses to Opinie

 1. sis pisze:

  Jestem pełen podziwu !!!!!!!!!
  Konsekwencja autorki jest fantastyczna a co za tym idze, niebywale prawdziwa strona.
  Bardzo się cieszę, że tacy ludzie , którzy z taką charyzmą pomagają innym !!!!!!!!!!!
  Jestem dumny, że…………. są takie osoby.
  Pozdrawiam serdecznie,

  • admin pisze:

   Dziękuję serdecznie
   Nasze życie jest najcenniejszym darem, niestety zazwyczaj doceniamy je w momencie trudnym. Mnie mój trudny czas nie wycofał, nie zatrzymał wprost przeciwnie dodał mi sił i nakazał walkę i opancerzył w jedną cenną broń. Tą bronią jest chęć produktywnego życia i dzielenie się nim z innymi, tak by ich trudny czas jeśli przyjdzie nie wyrządził szkód a dał siłę do tym mocniejszej walki. Wierzę, że nasze życie jest cenne jedynie wtedy, gdy nie służy tylko nam ale jest pomocą i oparciem dla innych. Podobno dobro dane z czystego serca wraca po stokroć. Daję więc to czym mogę się podzielić a jeśli pomogę to największa dla mnie nagroda.

   Dziękuję z całego serca
   Ewa

 2. zbig pisze:

  Moje najszczersze gratulacje !!!!!!!

  Przy takich umiejętnościach, profesjonaliźmie i ciągu na bramkę/używając języka piłkarskiego/, jestem przekonany, że firma i Jej właścicielka osiągną sukces.
  Tego życzę z całego serca,
  Możemy się uczyć od……..teraz od Pani Prezes Ewy!!!!!!!!

  Pozdrawiam,
  dumny obserwator

  • admin pisze:

   Dziękuję serdecznie
   Mam to ogromne szczęście, że oprócz chcenia mam wokół siebie ludzi, którzy równie mocno jak ja chcą- więc jest mi łatwiej. Dziękuję za wsparcie, miłe słowa i odwiedzanie mojej strony.Jest to dla mnie bardzo ważne i tym bardziej cenne, że wśród tych ludzi chcących jak ja, znajdują się moi stali czytelnicy.
   Dziękuję ulubiony, dumny obserwatorze
   Ewa

Dodaj komentarz