O mnie

Hej!  Zakupy Ikea Sierpień 2014cos o sobie? Bardzo prosze 😉

Mam na imię Ewa Jestem Pedagogogiem Specjalnym i Terapeuta Zajeciowym.

 Prywatnie jestem mama trzech synow, dwoch doroslych i jednego nastolatka.

Zawodowo: pracuje na Osiedlu Senioralnym jako Concierge i prowadze swoja Firmę Kadabra Events zajmujaca sie Organizacja imprez Dla Dzieci.

Pomysł prowdzenia bloga pojawił sie w momencie kiedy nie do konca wiedziałam kim tak na prawdę jestem i czego tak na prawdę chcę. Zrodzil sie w momencie trudnym zdrowotnie i trudnym rodzinnie. Dlatego pierwsze wpisy dotycza  zdrowego odżywiania, zdrowego życia duchowego a kolejne dotyczyly zmian jakie nastepowaly w moim  Życiu po wprowadzaniu do niego kolejnych zasad nabywanych z czasem, wiekiem, doświadczeniem.

Nigdy nie  bylam instrumentem ścisle odtwarzajacym dzwieki  jakiegokolwiek muzyka, kompozytora… Nikomu nie udalo sie zaprogramowac nut ni brzmienia, nikomu nie udalo się nastroic mnie  na wlasny użytek. Moje życie to muzyka napisana wlasna ręka, kierowana przez własne doświadczenia, okupiona własnymi łzami, pisana wzlotami i upadkami…… To moja muzyka jestem instrumentem i kompozytorem.

Czy warto posluchac tych dzwieków?

Jesli poszukujesz odpowiedzi jestes jak ja  zbuntowanym instrumentem a tu wlasnie mozesz znalezc podpowiedzi jak znalezc droge do komponowania własnej muzyki i muzykiem  dla  swojego zyciowego instrumentu……

 

 

 

One Response to O mnie

  1. Fellipe Williams pisze:

    Ten artykuł jest bardzo inspirujący, a zasadnicze znaczenie dla każdego człowieka, bo zdrowie to bogactwo. Chory nie może pracować sami dla siebie lub swojej rodziny. Moje córki zdiagnozowano choroby niewydolności nerek w 2010 roku i od nich się już w regularne badania. Pragnę dać jej zabiegu bardzo szybko dać trwałe rozwiązanie tego stanu. Wszyscy byli modlitewny i ostrożny. I teraz podjąć kwestie zdrowia bardzo poważnie. I angażują I codziennych ćwiczeń i jeść zdrowo. W rzeczywistości w tym wszystkim jest to, że musimy nit żart z naszego życia lub zdrowia. Proszę Pani będę chciał kształcić się bardziej na kwestiach zdrowotnych, bo uważają, że jest bardzo pomocne.

Dodaj komentarz