Eventy

Na bazie historii własnej, doświadczeń życiowych ale także zwykłych i nadzwyczajnych marzeń tworzę i tworzyć będę historię zmiany zwykłego człowieka. Wszystko zaczęło się od diagnozy – rak a toczy się dzięki diagnozie własnej – „i tak nigdy się nie poddam” Metodą małych kroków pokonuję kolejne góry i wzniesienia przy okazji zwiedzając i podziwiając wszystko co nowe, co pojawia się po drodze i doceniając doświadczenia wszelkiej maści i rodzaju.

W ten oto sposób powstało moje czwarte i najmłodsze dziecko, którego niesforność powoduje stan podwyższonej koncentracji i gotowości niemal w każdej chwili mojego życia.

Kadabra Events – bo tak ma na imię – to spełnienie marzeń o własnej Firmie

zapytasz: jak to możliwe

Moja odpowiedz brzmi: nie wiem.

Od dnia kiedy zachorowałam zmieniło się wszystko. Zapewne teraz kiwasz głową z niedowierzania – „ech wszyscy tak mówią i jest to jedynie slogan używany przez ozdrowieńców, tych którzy wrócili z tamtej strony świata dla podkoloryzowania wyjątkowości tego faktu”. Otóż nie jest to jedynie slogan. Rzeczywiście z całą odpowiedzialnością stwierdzam fakt zmiany życia, podejścia i wielu innych aspektów, które dzięki sile wiary układają się w pewien ściśle uporządkowany ciąg wydarzeń. Tworzą  się zależności i kolejności działań wypływające  jedne z drugich tak mechanicznie i tak naturalnie, że trudno w nie uwierzyć. A jednak

Kadabra Events to pierwsza w Polsce firma eventowa propagująca zdrowy, aktywny styl życia w każdym wieku. Nasze pomysły kierowane są do firm przedszkoli, szkół, urzędów, szpitali, klubów, fundacji, sklepów, galerii, osób indywidualnych, które mają na uwadze tak podniesienie wiedzy i świadomości zdrowia we wszystkich jego płaszczyznach jak i zadbanie o czynny, rodzinny, edukacyjny wypoczynek.

Gwarantujemy osobliwe spotkanie ze sztuką, wiedzą i sportem w sposób iście przyswajalny, prosty i „nieinwazyjny”. Wszystkie nasze działania sprytnie przemycają konkretne podpowiedzi żywieniowe, życiowe, zdrowotne ubierając je w kolorową sztukę, działania manualne, muzyczne lub sportowe. By działalność firmy ubrać w kilka słów bez wahania użyć można kilku: eventy z duszą, eventy z przesłaniem, czynny wypoczynek, rozwój i edukacja na wesoło, sztuka dla wszystkich, czarodziejskie zdrowie itd.

Kadabra Events z równie wielką pasją zajmie się organizacją nietypowych imprez dla dorosłych. Jesteśmy w posiadaniu wielu różnych scenariuszy imprez tematycznych, prowadzimy karaoke dla 40, 50, 60, 70 …latków  z zapomnianą muzyką wszech czasów  Jesteśmy przygotowani na organizację imprez rodzinnych łączących zabawy dla dzieci i rekreacje dla dorosłych.

www.kadabraevents.pl www.zdrowiedlaniej.pl
facebook.com/KadabraImprezy

Dodaj komentarz